Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki ismeri ezt a talaj...

Valaki ismeri ezt a talaj fajtát illetve van róla tapasztalata? Dr. Fishfood PRO H2O bioaktív talaj. Link lejjebb.

Figyelt kérdés

[link]

Elég olcsónak tűnik.


2014. okt. 22. 13:18
 1/6 Platypus ***** válasza:
A termékleírás szokás szerint mese habbal, sosem fog egy talaj nitrátmentesíteni. De úgy alapvetően jónak hangzik, növényes akváriumba szerintem megér egy próbát, pláne ilyen áron. Nekem nem tetszik a vörös agyag, de ha sötét lenne simám kipróbálnám.
2014. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég olcsó, jónak tűnik, de nem próbáltuk.
2014. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban az ára fogott meg de én is jobban szeretem a sötétebb ajzatokat de annak az ára 2-3x ennyi. Kéne legalább 16-20kg talaj és eddig is sokba került az akvárium. JBL manado-hoz tudom csak mérni.
2014. okt. 22. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a jbl manadohoz képest, hogy lenne olcsóbb ez az ismeretlen talaj. 3700ft/10 liter.


Manado 3880ft/10 liter: [link]


Manado 25 literes kiszerelésben 3300ft/10 liter (8880ft/25 liter) [link]


Tehát majdnem ugyanannyi mint a manado, ha nagyobb kiszerelésben veszed akkor a manado olcsóbb.

2014. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint te nem próbálkoznál ezzel a talajjal?

Drágább sötétebb talaj megoldásokon is gondolkoztam.

2014. okt. 24. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán hallottam róla, manadot, pro soilt sokan használnak, manado nekem 2012 decembere óta érintetlenül van egy akváriumban, nem volt mosva, talaj porszívózva, semmi nem volt vele csinálva, szép tiszta algamentes az akvárium.


Nálam vizsgázott a manado.

2014. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!