Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fog szülni a Guppim szerintetek?

Fog szülni a Guppim szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


már külön raktam a többitől a hasa viszonylag nagy ,de ha szerintetek nem fog szülni akkor vissza raknám a többihez,hogy ne legyen egyedül. nem lesz amugy baja ha olyan kis helyen van mert menne kifele folyton?



2014. okt. 24. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztos, de hogy mennyi ideig kell várnod rá, azt nem tudom... Én csak a kicsiket szoktam elkülöníteni, az anyát nem.
2014. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért raktam külön az anyát mert ha esetleg szülni fog ne egyék meg a kicsiket. Ha pár napig külön tartom nem lesz baja az anyának?
2014. okt. 24. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
itt valami hiba lehet mert az előző választ is én írtam és azt írja ki h a kérdező kommentje miközben nem én tettem fel a kérdést...
2014. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja bocsi tévedtem csak egyszerüen nem küldte el a válaszomat :),

azt akartam irni h nekem is guppiaim vannak és a hasának hátuljából ítélve nemsokára szül, és nem baj ha a szülőszobába marad még egy darabig :)

2014. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nos, megszülettek? Tudom, hogy a legtöbben ilyenkor különveszik az anyát, én a kicsiket szoktam elkülöníteni. Ha vannak kicsik, elég sokan szoktak lenni, legfeljebb pár órát vannak a nagyok között, nem hiszem, hogy sok lenne az "áldozat"... (Mondjuk nekem kis akváriumaim vannak, 30-50 literesek, és csak guppik vannak bennük.) A kicsikre meg olykor elég sokat "várok", ami hosszú elkülönítést jelentene az anyának. De persze ez csak egy lehetőség, mindenki úgy csinálja, ahogy szerinte a legjobb...
2014. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta vissza raktam a többihez mert még nem szül,nem akartam ott tartani egyedül.de már egyre nagyobb a hasa talán a hétvégére megint külön rakom.
2014. okt. 28. 19:10
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap vettem 3 lány guppit egy terhesvolt közülük, ma reggelre meg is szült. kb 15 kishalat tudtam kimenteni.de ami megvolt eddig is terhes guppi az még nem szült meg ,de jóval nagyobb a hasa mint amilyen volt a másiknak amelyik megszült
2014. okt. 31. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!