Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat lehet törpe...

Milyen halat lehet törpe karmos béka mellett tartani?

Figyelt kérdés
van egy 150 literes akváriumom, van 4 karmos békám, de szeretnék halakat is már, kisebb testűeket, mit ajánlotok? vízmelegítő, szűrő, minden van

2014. okt. 27. 22:35
 1/7 anonim válasza:
Mikor nekem volt békam akkor mindenféle hal volt mellette; vitorlás, guppi, molly, arany hal, gurámi, alga evők és még sokan mások. Bár tény hogy ezeket a halakat se szokás egymás mellett tartani de sose volt baj belőle és évekig meg voltak. Sőt! Még gőte is volt az akváriumba a békával egy időben.:-)
2014. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. okt. 27. 23:23
 3/7 Dioxyde ***** válasza:
Arra figyelj ne legyen kisebb halad nála, mert azt megeszi és nagy halad se legyen mert az meg a békát bántaná.
2014. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:( értem

köszönöm neked is :)

2014. okt. 28. 12:37
 5/7 Dioxyde ***** válasza:
szerintem olyan 4-5 centis középső vagy felső rétegben mozgó halakat szerezz melléjük,akik békések.
2014. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dioxyde ***** válasza:
Talán dániókkal kijönnek a békák azok állandó mozgásban vannak.
2014. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm szépen a segítséget :)
2014. okt. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!