Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elpusztul egy nőstény plattim,...

Elpusztul egy nőstény plattim, viszont nagy volt a hasa és kiszedtem az ikrákat. Segítség?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon nagy hasú piros plattim, viszont elpusztult... mikor észrevettem, a 'próba-szerencse' stílusban, kivettem belőle az ikrákat... Maximum 2 órája lehetett hallott, mivel akkor etettem meg őket, és még nem volt semmi baja.. egy hálót tettem az akváriumba és bele az ikrákat... Életben fognak maradni vagy már halottak? A színük szép piros, már eléggé nagyok, a szemül és szépen látszódik, de még nem "keltek" ki. Mit lehet tenni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

#platti #ikra #ivadék #elpusztulás #ikrák megmentése
2014. okt. 30. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még ikra állapotban voltak, kevés esélyt látok arra, hogy kikeljenek.
2014. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ikrák, már eléggé nagyok, és szépen ki vannak fejlődve (1-2 napon belül fialt volna) csak még a burokban vannak...
2014. okt. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!