Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik/milyen szűrő legyen?

Melyik/milyen szűrő legyen?

Figyelt kérdés

Törpe karmosbékákat tervezek tartani egy 45 literes akváriumban. Érdekelne, hogy milyen szűrőt ajánlotok ekkora akváriumhoz. Kettőt néztem ki eddig:

- AQUAEL Filter FAN 1 Plus - 50-320 L/H, 60-100 litereshez ajánlják

- AQUAEL Filter FAN Mini Plus - 40-260 L/H, 30-60 litereshez

Melyik lenne jobb a 2 közül? Vagy ha egyik se, akkor ajánlanátok valami megfelelőt és kb. nem túl drágát? Köszönöm előre is a válaszokat!!



2014. nov. 3. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A fan mini plust egy 10 L-es kis ivadéknövelő (halas) használom, de kb oda is kevés!


ide nézz... [link]

a 2008-as megfelelő lehet, árban sem rossz

2014. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy ekkora akváriumhoz milyen vízmelegítő ajánlott? Az 50W-os jó lenne? Azt tudom, hogy kb. 22-27 fok lenne az ideális a békáknak.
2014. nov. 3. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy. de kb 50 W-os az ideális. Ha veszel bele 100 W-osat akkor gyorsabban felmelegíti a vizet. Én egy atmant javasolnék
2014. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen! :)
2014. nov. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!