Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények az akváriumomról?

Vélemények az akváriumomról?

Figyelt kérdés

10 neon, pár garnéla és csiga.


[link]

[link]

[link]

[link]


2014. nov. 3. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon szép
2014. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

gyönyörű


miből lett összeállítva az talaj?

2014. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nyugtatólag hat az emberre. Ha jól látom kicsit kékes csöveid vannak. Hány Kelvines? Én is hasonlót keresek.
2014. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a dicséreteket!


Sajna a színek nem lettek jók, nem ilyen kékes az akvárium, nem sok időm volt fotózni otthon, új gépem van, ennek meg egy fehér lappal meg lehet tanítani mi a fehér, de nem találtam azt a nyavalyás fehér plexi lapot amit be kell tenni az akváriumba, azzal tanítom a gépet a fehérre beltéri fotónál.


Kék fénycsőben a sylvania aquastart szokták használni.


A talaj JBL manado, a köveket építkezésről hoztam, kértem, van bazalt meg valamilyen lávakő, alul is bazalt van, így elég volt 5 liter manado.


Eredetileg volt benne háttér, de azt 3 hónapja kiszedtem, azóta van ez a kinézet, leépítettem a szűrést is folyamatosan, érett az akvárium, a talaj 2 éves, a kövek 1 éve vannak benn, így elég 1db fan1 bőven.

2014. nov. 3. 21:01
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:

Előtérbe jól nézne ki valami növény még.


A hátteret meg jól megnyírnám, így egy kicsit össze-vissza van.

2014. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pendulum92 ***** válasza:
Ja, és van középütt egy nagyobb kő. Aztén eltolnám kicst jobbra vagy balra, hogy az legyen a fókuszpont az aranymetszésben.
2014. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most van egy csomó ilyen növényem: [link]

A kereskedésbe ez volt a neve: " vidd el Joci mer mindenkinél kirohad ne legyen itt" szokás szerint a nevét nem tudják, gyorsan szaporodik nálam.


Most ez foglal le: [link]

200X40-es indiai vizicsillag fal, 100x 40 lassan megvan, kb 20 kábelkötegelő meg tapadókorong fogja össze, azzal van, lesz, rögzítve a hátsó üvegre, nemsokára viszik el, utána jön a másik fele.


Ha kész vagyok akkor jönnek a saját dolgaim, persze ha nem találnak ki valamit.

2014. nov. 4. 19:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Pendulum92 nem tudod mi az a kicsi növény?
2014. nov. 4. 19:12
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem micrantheum "monte carlo"
2014. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!