Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tudtok ajánlani 3D-s...

Mit tudtok ajánlani 3D-s háttér helyett?

Figyelt kérdés

Az igazán jó 3D hátterek rengeteg helyet foglalnak az akvárium mélységéből (10-15cm) Namost egy 300l-es akváriumból vagy max 350l.ből nem sok hely marad ha 3-4 Diszkoszt akarok benne tartani mert ugye azoknak alapból magas akvárium kell.



De viszont szerintem ez a háttér nyújtja a legjobb hatást a növények, fák és a halak mellett.


Mit tudtok ajánlani egy akvárium háttérnek vagy hogy kéne megcsinálni? (a posztereken kívül mert szerintem elég gagyi a többség)


2014. nov. 3. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
simán egy 3d-s háttér hungarocellből. Nem kell neki akkorának lenni...ez enyém kb 5 cm és brutál jól néz ki...
2014. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van gyáriból is 5 cm-es annyi h nincs kiugrója pl kisebb sziklafélék, árba se olyan húzós ebben gondolkoztam még csak élőben nem néztem utána hogy milyen is
2014. nov. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!