Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vegyes ázsiai akváriumba sok...

Vegyes ázsiai akváriumba sok ennyi hal?

Figyelt kérdés

Még csak tervezési fázisban van.

Az akvárium 160x60x60 cm.

Ezeket szeretnék bele, de nem tudom lehet-e ezeket együtt tartani. Abszolút meggyőzhető vagyok.

4 betta nőstény (hímet nem szeretnék, mert nem akarom hogy szaporodjanak)

30 gyöngydánió

12 jaguárcsík

és valami csiga vagy garnéla vagy az már sok lenne?



2014. nov. 5. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés, nem fogsz látni benne halat :) 30 gyöngydánió 100 literbe lenne optimális, úgy hogy nincs mellette aktív, sokat úszó hal. A jaguárcsíkok is bujkálósok. Nézz inkább nagyobb testű halat ha nem full növényes akváriumot akarsz. pl malabári dánó, kék gurámi, ormányos márna.
2014. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ha szűrésed engedi akkor lehet még pár nagyobb halad! :D Sok sikert! :D
2014. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jaguárcsík mellé nem tennék garnélát, a leírásában az szerepel, hogy pont a garnélákhoz hasonlókat eszik, plusz talajlakó, mint a garnélák.


30 gyöngy dánió tényleg el fog veszni egy 576 literes akváriumban mint ahogy a 12 jaguárcsík is.


Te tudod az anyagi dolgokat, megfelelő szűrésnél elférne minimum 60 dánio, az áruk itt már nagyon számít, ha a bolti árat nézem akkor ez majd 60.000 huf, tehát a beszerzési forrásra nagy energiát kell fektetni.


példa itt: [link]


Persze számít a szűrés is.

2014. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, jó szűrés mellett a vizuális látvány dönt, egy 60-as csapat az alap, látni kell a többit, lehet 100-al lenne jó, nem tudni előre.
2014. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!