Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ujabb ismeretlen elolenyt...

Huanitta kérdése:

Ujabb ismeretlen elolenyt talaltam az akvariumban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az "illeto" leirasa: nagyon zold, az akvarium falara tapad egy ponton, es kb mint egy 5 agu villa, vagy nem is tudom, hogy lehetne leirni. Van egy torzse/szara, ami 5 agban/csapban vegzodik. Par mm hosszu az egesz. Ha valami hozzaer, ez az egesz visszahuzodik egy pontba. Nagyjabol mint egyes tengeri rozsak / korallok. A halaim nem bantjak oket, es mintha egyre tobb lenne beloluk. Nem tudom, hogy keressek ra, mar mindenhogy probaltam, nem talalom, mi ez. (Azt csak feltetelezem, hogy allat, marcsak a viselkedesebol is). Minden otletet koszonettel veszek!

#zold csapos #visszahuzodo zold leny
2014. nov. 11. 09:54
1 2
 1/12 hollófernyiges ***** válasza:
100%
2014. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Takarítsd ki az akváriumodat, főzd ki a talajt, berendezési tárgyakat!

csinálj róla képet, hátha megtudják mondani mi az, de az akvarista.hu-n biztos kapsz rá választ!

2014. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, nagyon jót derültem ezen az akvarista.hu-s dolgon. :)
2014. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Valószínűleg üvegrózsa.Gyorsan szaporodnak, csalánozó.Van ellenük szer, ha több jelenik meg.
2014. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 miért?
2014. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert meghalt az az oldal. Sokan be se tudnak lépni a régi kóddal. Szar az új felület...
2014. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:
100%
Ha az akvárium édesvízi akkor zöld hidra. Hacsak nincsenek garnéláid vagy ivadékhalaid nem bánt. Ha tengeri akkor is hidraféle lesz, de ebben az esetben passzolom hogy veszélyes-e.
2014. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! Tenyleg ugy nez ki, hogy hydra lesz a betolakodo. (Edesvizi akvariumom van.) Ha nem bant senkit/semmit, akkor eleg csak letorolni az aki falarol, ha mar zavaroan sok van, vagy mit ajanlotok? A viz minosegen ront a jelenlete, vagy esetleg javit?
2014. nov. 11. 11:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Adj nekem hidrát, nekem kéne.


Tengeriben is van egy üvegrózsa tenyészetem.

Jó lenne egy édesvizi hidra tenyészet is. Nekem tetszenek.

2014. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szivesen adok barkinek, ha eljon erte ;)

(Munchenben lakom...)

2014. nov. 11. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!