Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a guppik baja?

Mi lehet a guppik baja?

Figyelt kérdés

Olyan mintha kiharaptak volna belőle egy darabot, először csak egy kis seb volt rajta gondoltam biztos felsértette, de most nézem hogy ahol "üríteni" szokott kb eltünt, mintha nem tudom elrohadna hal.



Erre most nézem hogy ez egyik nőstény guppinak ilyen piros az a rész ahol az ikrák szoktak lenni és szintén olyan mint ez elöbb leírtnak az elején.


Erre tudtok valamit mondtani? Fertőző lehet? (gondolom igen mert két különböző helyről származnak a halak.. :S)


Valami ötlet? Rakjam át őket egy kiseeb aksiba hogy milesz? (egyenlőre a többin nem látni semmit)


2014. nov. 11. 18:34
 1/6 anonim válasza:
Milyen halakkal van együtt? Lehetséges,hogy a többi hal nem bírja a nagy uszonyait a guppinak ( nekem ez volt)
2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak guppi van benne és az a vicces hogy nem az uszonya hanem telibe a húsa mintha el rohadna hal, mintha valami fogas hal kiharapott volna a nem tudom hogy hívják ezt a halaknál de a kloákájánál egy darabot...


De ezt ne úgy képzeld hogy hopp eltünt hanem fokozatosan



Csigák lehetnek a háttérben? (kis csigák vannak benne gondoloma növénnyekekl jöttek be)

2014. nov. 11. 18:55
 3/6 A kérdező kommentje:
na kivettem a kettőt amiken mutatkoztak a jelek, a többin egyenlőre nem látni semmit.
2014. nov. 11. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Tartási körülmények?

Esetleg (éles) fotó?

2014. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kb 50 literes akvárium, 6db guppi volt benne semmi más, egy gyökeret raktam bele, de ezt rendesen lemostam és kifőzettem. Fehér kövek vannak benne, kicsit bebarnásodtak, szerintem valami alga lehet, és 2 növény egy hínáros, és egy ilyen leveles- bokros


képet jelenleg nem tudok feltölteni.

2014. nov. 12. 17:36
 6/6 A kérdező kommentje:

ja és pl a nősténynél, ahol az ikrának kell lennie bepirosodott, és teljesen lelapult a hasa mintha lefogyott volna.


De az úszóknak nincs semmi bajuk, nézegetem itt a betegségeket, leírásokat stb egyik se hasonéít rá.. :/ sőt még csak hasonló sincs...

2014. nov. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!