Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ilyen szar gyenge a szűrőm?

Miért ilyen szar gyenge a szűrőm?

Figyelt kérdés

Van egy 50 literes akváriumom, benne egy 320l/h szűrő.(aquael)

Az gond hogy nem nyomja rendesen a vizet csak ha félig kiemelem az akváriumból akkor fröcsög rendesen de ha rendesen besűllyesztem hogy fodrozza a vizet akkor meg ilyen ki semmi, aztán ha lassan kiemelem egyszer csak "megindul".

Légyszi segítsetek 1-2 éve újkorában nem ilyen volt, agyfaszt kapok, hiába takarítom ki, szedem ki belőle a mocskot szétszedem az algát is mindenhonnan leszedem róla a belselyéből a motor mellől is meg a motor lapátját is letakarítom akkor is ugyanoly fos...most akkor venni kell újat vagy meg lehet csinálni hogy rendesen nyomja a vizet?


2014. nov. 14. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetején van egy szürke tekerő poti, amivel le lehet folytani. Nem az állítódott el?
2014. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úú a franba pedig megpróbáltam mindent leírni..

Am nem, nem azt tekertem el az is maxra van állítva

2014. nov. 14. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs benne nagyon összezuhanva a szivacs? Mert az össze tud tömörülni.

Meg ha szétszeded a fejét, kiszeded a rotort a helyéről, (szemöldökcsipesszel) akkor az egész fejét nyomasd ki nagy nyomású vízzel.

De egyébként se bírja, ha nagyon mélyre teszed.

2014. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek is mind megtörténtek, nem teszem túl mélyre épp úgy van ahogy lennie kell
2014. nov. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!