Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 18 literes akvárium jó garnélá...

18 literes akvárium jó garnéláknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptam egy komplett akváriumot (ilyen jó gagyi féle) egy drága barátomtól, mert hallotta szeretem a halakat. A kedves egy kis aranyhalat is vett bele nekem, természetesen az már el van ajándékozva, mert hogyan is tegyem be 18 literbe. Nyilván halat nem teszek bele, de kidobni sem szeretném. Garni mehet bele szerintetek? És azok mellé esetleg egy alma csigusz?
2014. nov. 15. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
almacsiga helyett valami apróbbfajtát , meg red charry mehet bele 3-4 bár azért a szűrés sem mind1 de a rc elég szívós, ha szaporodnak akkor jól vannak :D
2014. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Nyugodtan mehet bele egy tucat törpegarnéla, csigából viszont tényleg csak a picik, már csak azért is mert a nagyok összenyomják a látványt.
2014. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2014. nov. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!