Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan lehet rendelni kever...

Honnan lehet rendelni kever ágyas műgyantát, néhány literes kiszerelésben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendelni nem éri meg, Google "kevertágyas gyanta" van szeged, kecskémet, pécs, pest stb


Keress egy üzletet a közeledben ahol foglalkoznak gyantával, az első adag, liter, 2600-2800 ft 100 liter vizet lehet vele lágyítani, tehát 26-28ft/liter. Vissza kell vinni és elküldik regenerálni, így már csak 1000ft körül lesz cserével.

A posta költség a kulcsszó, 1600 ft postaköltséggel már nem éri meg, majdnem ugyanannyi mint az ioncserélt víz.


Persze ez függ a kezdeti menyiségtől, példa lehet 5 litert is venni, majd 1600ft összegért elküldeni, vissza küldik 1600ft + a gyanta 1000ft


Nagyobb tétel vásárlása nem éri meg, 20.000ft fölött valamivel már van R.O szűrő.


[link]


Már 19.000ft-tól van R.O szűrő de az kitudja milyen.


Ha példa 5 litert akarsz venni akkor már inkább R.O szűrő.

2014. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* 1000ft, literenként értettem, példa van 3 liter kiürült gyantád azt egyben elküldheted, majd egyben kapod vissza, 3000 ft körül fizetsz plusz 2 posta díj.


Ha van nálad üzlet akkor egyszerűbb a történet.

2014. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

De amúgy ezekbe az RO szűrőkben nem ugyanúgy gyanta?

Én úgy tudom, több lépcsős szűrés, és a membrános átpréselés előtt lelágyítják, azokban a kis hengerekben gyanta van.

Azt meg akkor gondolom ugyanúgy regenerálni kell.

2014. nov. 22. 19:06
 4/4 A kérdező kommentje:

Olvastam az ismertetőjét, állítólag nincs benne.

Előszűrő van benne, meg aktív szén.

2014. nov. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!