Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék akváriumot, még...

Szeretnék akváriumot, még soha nem volt. Ha valaki tud, esetleg válaszolna néhány kérdésre?

Figyelt kérdés
Előkészített szettet néztem ki, 54 l-est. A legtöbben 15 W égő van. Elég ez? Ha nem, kicserélhető ez erősebb fénycsőre? Vagy akkor már foglalatot is cserélni kell?

2014. nov. 16. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen, és mit csináltok a szaporulattal? Olyat lehet, hogy pl. csak hímeket tartok?
2014. nov. 16. 16:51
 2/7 Kreisz Péter válasza:

Nem vagyok otthon e téren de szerintem lehet csak hímeket tartani ha nem feltétlen a populáció szaporítása a cél. Mondjuk ha hal lennék szerintem lesnék,hogy csak hímek vagyunk nincs nőstény :)


[link] Kis leírás az Endler Guppiról.


Díszhalinfo.hu lehet a barátod ha bepötyögöt netre ;)

2014. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kreisz Péter válasza:
Szaporulatot meg több módon lerendezheted feltéve ha van igény. Pl eladod,elajándékozod Vagy megtartod őket :P
2014. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jelenleg nem látom a lehetőséget, hogy az összes szaporulatot elajándékozzam, már olvasgattam a témában, és elég szapora állatoknak tűnnek...
2014. nov. 16. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez 0,27w/liter fény, sokminden nem marad meg alatta, de azért vannak növények, amiknek megfelelő. (hólyagos vízikehely, anubias, gömbalga, jávai moha pl). Ha ezek tetszenek neked, akkor semmi probléma. De lehet bővíteni is, cserélni viszont nem, oda csak 15w-os jó.


Szaporulatot megakadályozhatod, ha pl veszel 8 hím guppit. Rengeteg színváltozat van, szebbek, mint a nőstények, nem baj, ha csak fiúk vannak. Ha mégis veszel nőstényt, akkor figyelj, hogy mindig több legyen, mint hím, mert a kanos hímek kicsinálják a nőstényt, ha sokan mennek rá.

2014. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 16. 18:39
 7/7 anonim válasza:
Szia ha van kedved Írj privit! Üdv:szakértő, tenyésztő
2014. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!