Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Műanyag tetős akváriumnál...

Műanyag tetős akváriumnál külső szűrő csöveinek beállítása?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a tetőn csak a hátsó oldalon van két rés, amin ugyan beférnek a csövek, de nem tudom úgy beállítani őket, ahogy szerintem megfelelő lenne.

Konkrétan a szívó ág csövét és a szivacsos fejét nem tudom az oldalsó fal közepére erősíteni, csak a hátsó fal közelébe. De szerintem így nem fog jó hatásfokkal dolgozni. Vagy?

Megoldás?


2014. nov. 16. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A szívó ág elhelyezkedése kb semmit nem jelen, a nyomó ág csinálja az áramlást. Az egész keringésnek a nyomó ág a motorja. A szívó hatás jelentéktelen.


Ha a keringés olyan, hogy egy bizonyos helyre nyomja a szennyeződést, és ezért akarod mindenképpen oda tenni a szívó ágat, akkor vágd ki a tetőt ott, ahol akarod.

2014. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem értem a gondod...próbáld meg megfogalmazni máshogy. vagy valami képet, hogy el tudjam képzelni és segítek!


Az akváriumban az egyik rövidebb sarokban kell lenni a szívóágnak és ugyanezen az oldalon a nyomóágnak így fog forogni a víz!

2014. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, főleg az ábra sokat segített. Akkor viszont rendben, így be tudom állítani.
2014. nov. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!