Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gurámi mennyire békés hal és...

Gurámi mennyire békés hal és mennyire helyigényes?

Figyelt kérdés
Van neki valami külön dolog amit érdemes róla tudni? Őt tervezem az akvárium fő urának, termete miatt, azonban nem tudom a leopárd dániókal nem zavarják egymást?
2014. nov. 18. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fogják zavarni, nekem voltak együtt.

Átlagos akvárium elég, nincs szüksége hatalmas térre, de legyen helye úszkálni. A sűrűbb növényzetet szereti, és elég könnyű tartani. A jó hangulat jele lesz a rengeteg kisguppi :D Nálam MINDIG szaporodtak!

2014. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

1.válaszoónak:

Itt gurámiról van szó,nem guppiról.

De általánosan ugyanaz mondható el róla,de a guráminak kell,hogy legyen a vízfelszínig érő növény is.

Tarthatod leopárd dániókkal,nekem zebradániókkal voltak együtt,és jól megvoltak.

Ja meg persze a guráminak nagyobb hely kell,mint a guppinak.Fedett legyen az akvárium,mert labirintkopoltyúsok,és könnyen megfázhatnak.

2014. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik fajtára gondolsz? Még egy átlagos kereskedés is kapásból 4 fajtát tart (méz, törpe, kék, gyöngy), de néha lehet találni más fajtákat is (szivárványos, ajakos, csókos, holdfény, szalagos, csokoládé, óriás stb.). Ezeknek mind nagyon eltérő igénye és természete van.


De megfordíthatjuk a kérdést: áruld el mekkora akváriumod van és ajánlunk megfelelő fajt.

2014. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj, teljesen elnéztem :S

Bocsánat, köszi, második!

2014. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
110 literes akvárium, és szeretnék garnélákat is melléjük, megférnek együtt?
2014. nov. 18. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
A törpe garnélákat keresztbe nyeli le egy 10 cm-es kék gurámi. Talán a törpe gurámi nem bántaná őket de abba se vagyok biztos. Miez a mizéria, h mindenki garnélát akar halas akváriumba?
2014. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
A törpe gurámi pici de rámenős. Pláne a hímek. Legfeljebb nagyobb garnélafajokkal raknám össze és csak jó nagy helyen.
2014. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!