Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről a légpumpáról vélemények?

Erről a légpumpáról vélemények?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy mennyire hangos ez a lépumpa és hogy lehet-e mellete aludni?


[link]



2014. nov. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg az üzletben. Aztán ha otthon mégsem tudsz mellette aludni, akkor bele kell tenni egy habszivaccsal alaposan kibélelt dobozba és akkor már feltehetően erősen csillapul a hangja.
2014. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel Nyíregyházi vagyok nem tudok elmenni a szolnoki üzletben.Az itteni üzletekben meg nagyonn magas árakon lehet venni.
2014. nov. 22. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Maga a légpumpa nem szokott hangos lenni, van egy monoton bugása, rezonálása, ha valakit zavar, megoldás hosszabb tömlőt venni, messzebb tenni a pumpát, én egy törölközőbe tekertem be sokáig.


Aludni a buborékoktól viszont nem igazán lehet, illetve sokan nem tudnak tőle.


Ez a fajta: [link]


a tetején van egy 90 fokos könyök ami a felszínen teríti a buborékokat halkabb, ha jól el van találva a vízszint, nyílt akváriumnál nehéz ez mivel minden nap után kell tölteni.


Tehát a buborékokkal van mindenkinek gondja, én legalábbis nem tudok tőle aludni, a pumpa hangja semmi a bubikhoz viszonyítva és tompítható.

2014. nov. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!