Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dániók szaporítása így jó,...

Dániók szaporítása így jó, minden körülmény adott, kellene valamit már látnom a halakon?

Figyelt kérdés
Szóval igazándiból tegnap este beraktam a két leopárd dánió nőstényt az alja szépen fedve 18 cm-es a vízmélység maximum, a víz hőmérséklete 26 fokos, gyenge szűrés megy(víz nem mozog miatta túlzottan, úgy értve a gyengét). mosta nőstények behelyezése után rá 25 órára kb beletettem a két hímet is, azonban még nem látok semmi érdeklődés egymás iránt, az csak kora reggeli órákba kellene, hogy beinduljon vagy már most is kellene látni valamit? Korán reggel felkellek 5 órakor és emelek a hőmérsékleten még 2 fokot! Így működnie kellene ha minden igaz! Már látnom kelne a hímek behelyezése után valamit? Vagy majd csak reggel? Előre is köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszát! fontos lenne!
2014. nov. 25. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A szaporitas nem ugy mukodik, hogy berakod oszt mar keszulnek a kishalak. Varjal.
2014. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak tényleg az első lesz hihetetlen tapasztalatlan vagyok még és erről sehol nem írnak semmit nem tudtam, hogy már kellene, hogy legyen jele neki vagy sak szimplán majd az éjjel folyamán?!
2014. nov. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!