Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elindítottam a tetratec ex...

Elindítottam a tetratec ex 1200 külső szűrőmet már lassan 45 perce megy de nagyon hangos. Ez ilyen hangos is vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
nem kerreg de nagyon dühítő hangos hangja van annak ellenére hogy más azt írta szinte hangja sincs :(
2014. nov. 27. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul légtelnítetted.

B.Joci csinált egy videót róla,hogy hogyan kell: https://www.youtube.com/watch?v=9ptEsfHCeXI

Igaz,hogy nem Tetra,de szerintem ugyanúgy kell.

2014. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
biztos hogy még levegős. De mit csináljak még megburogatam jobbra balra... de nagyon idegesítő még tv t nézek is hallom
2014. nov. 27. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha levegőd akkor húzd ki majd 10-20 másodperc múlva dugd vissza. Próbáld meg, ha rárakod a kezed és nyomod a tetejét akkor is zúg-e?
2014. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Berajzoltam egy képet: [link]


A nyomó ág 90 fokos idom kivételével bárhonnan szívhat a szűrő levegőt, ha szív akkor egy suhogó hangot halassz mint ami a videóban van, amikor billegtetem a szűrőt.


Ha egy búgó hangot halassz akkor az normális, minden tetrának van ilyen.


Idő azért amíg a szűrőanyagból távozik a levegő, annak is suhogó hangja van.


A kidolgozott levegő a nyomó ágon távozik.


Ha nem egy monoton, halk zúgást, bugást, halassz akkor hibás a tengely vagy a rotor, vissza kell vinni a szűrőt.

2014. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor is ugyan olyan a hangja ha kihúzóm és 20 mp múlva vissza dugom, sőt ha lenyomom a tetejét akkor is. Gyanítom ilyen a gyári hangja de akkor ez kibirhatatlanul hangos. Mert amikor megbillegettem akkor hangosabb volt. Kaptam hozzá kis zacsiban 2 O tömítést azt nem használtam fel lehet ez a baj? mert nem írta sehol hogy hova kell helyezni azt hittem meg még most is ugy gondolom hogy az póttömítés.
2014. nov. 27. 23:40
 6/12 A kérdező kommentje:
búgó hang inkább de az nagyon hangos, idővel nem lesz halkabb?
2014. nov. 27. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha csak búg akkor az normális, ilyen a hangja, valamennyivel tompulni fog de nem sokkal, nekem sem a kedvenc szürőm a tetra, nálam pufojka van rajta, ilyen vasutas :D
2014. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tömítés tartalék lesz.
2014. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor köv az lesz hogy barkácsolok neki össze egy kis bútort :) úgy talán jobb lesz :)
2014. nov. 27. 23:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek nézd át nincs-e ami felerősíti a hangját, példa parketta, vagy polc alá van betéve, egy polifoam vagy hungarocell alá és halkabb lesz.


Idővel ahogy érik a szűrőanyag tompul a hangja valamennyit.

Persze legjobb egy ajtós szekrénybe tenni.

2014. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!