Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért hallok kattogó hangot?

Miért hallok kattogó hangot?

Figyelt kérdés
most üzemeltem be a külső szűrőmet és ha az áramlást maximumra rakom ilyen halk zörgöhangot add a szűrő, olyan mintha egy kö verödne neki a müanyagnak de csak akkor csinálja ha maximumra van állítva a nyomoágon a tekerő
2014. dec. 1. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A kattogó, zörgő gang, az rotor vagy tengely hiba, vásárlás után azonnal be kell üzemelni a tartós fogyasztási cikkeket, ha így tettél akkor 3 napon belül vissza viheted, netes rendelésnél több, de rá kell kérdezni a boltra.

Ha eltelt 3 nap akkor szerviz.

Ha használt a szűrő akkor használd igy, de idővel szerezz be tartalék rotort tengelyt.


Én egy atmannal jártam így anno, vissza vittem azonnal és egy jbl lett helyette.


Csak bugó hang lehet vagy suhogás ahogy a levegőt dolgozza ki.


Persze ellenőrizd a tengely retesz rendesen el legyen fordítva, ha az rendbe akkor gyártási hiba, jó hangos lesz nemsokára.

2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!