Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengerisünt tudok tartani...

Tengerisünt tudok tartani édesvízben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 21:57
1 2
 1/18 Razorclaw válasza:
Nemvalószínű
2014. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért nem? A sejtek ozmotikus nyomása változik?
2014. dec. 1. 22:02
 3/18 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mások az ionok, a víz összetétele
2014. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Konyhasóval pótolva milyen?
2014. dec. 1. 22:05
 6/18 A kérdező kommentje:
Ászkarákkal dettó?
2014. dec. 1. 22:07
 7/18 Razorclaw válasza:
A fürdősó az vajon kárt tenne bennük? Szerintem valamilyen sóval lehet/ne pótolni, de nem ajánlatos! Ez az állat már alkalmazkodott valamihez.. passz..
2014. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Fürdősó?? Kac.. kac.... :DD Amúgy tényleg vicces volt.. Köszönöm a válaszokat mindenesetre. Egyébként tengerisünnek az ép váza kellene, de búvárkodtam is (van engedélyem), meg snorkellingeztem is, de ép vázat azt sehol sem találtam, élőt meg semmiképpen sem akartam bántani... A tengerisün védett? Hogy tudnám szegényt kíméletesen megölni?
2014. dec. 1. 22:18
 9/18 Razorclaw válasza:
0%
Jaj hát igen, mert aztán marhanagy idegrendszere lehet:D Persze ettől független nem kéne nem szabad bántani őket. Viszont vannak színtelen szagtalan fűrdősók amelyek sótartalma 50-60%-al nagyobb mint a sima étkezési/asztali cucc :D persze tuti nem lenne ne3ki jó.. sokkolóval adj neki pár volt-ot hátha megenyhűl a szíve :) :D
2014. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak a vázát akarod?

Azt beleteheted édesvízbe, semmi baja nem lesz.

Az élő nem bírná.

De szép egybe vázat lehet venni kereskedésben, ehhez nem kell megölnöd egyet (állatkereskedésben nem, de múzeumban, pl Természettudományiban szerintem biztos tudsz, nem is horrorisztikus áron.)

2014. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!