Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrőm búgása percenként...

Külső szűrőm búgása percenként felerősödik pármásodpercre majd ismét normálisan búg. Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
polifoam van alatta és nem szekrényben van hanem járólapon Köszönöm!
2014. dec. 9. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta üzemel? Lehet, hogy már kezd valamelyik alkatrésze elhasználódni, de az is lehet, hogy valamilyen áramvezetési hiba okozza ((szigeteléshiba, ellenállás hiba) ezért az áramfeszültség megnő benne... Mi a típusa?
2014. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tetratec ex 1200 és kb egy hete üzemel
2014. dec. 9. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos így nincs ötletem, elvileg nem normális, hogy ilyet csinál, szépen, egyenletesen kéne neki "búgnia", de persze azt is csak halkan.

Mivel 1 hetes, garanciális, hívd fel a boltot, ahol vetted és cseréltesd ki, ne hagyd magad. Még akkor is, ha a működést most nem befolyásolja, később lehet belőle nagyobb problémád, hiszen nem tudni, miért van ez!

(1-es voltam)

2014. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! már 3 nap eltelt bőven mivel már rég vettem csak most helyeztem üzembe. de ünnepek után ha nem fog elmulni vissza viszem
2014. dec. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!