Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez ezbetta hhím...

Szerintetek ez ezbetta hhím vagy nősteny?

Figyelt kérdés
Vettem egy bettat még régebben , kisebb volt nőtt azóta olyan 3 hete kb.Itt egy két kép [link]

2014. dec. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Így első látásra nősténynek tűnik ,de attól is függ ,hogy mennyi idős.Ha fiatal akkor lehet hím is...
2014. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákėrt még képek [link]
2014. dec. 12. 18:09
 3/5 A kérdező kommentje:
2014. dec. 12. 18:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Már van kb 1 hónapos én azt olvastam hog 2-3 hónap alatt fejlődik ki rendesen
2014. dec. 12. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Te, ebből a totál homályból azt is nehezen lehet kinézni, hogy hal van a képen, nemhogy nemét. Most hogy így kiemelted a kérdésed, nem tudnál friss és sokkal élesebb képeket felrakni? (Jön a karácsony, valakinél csak akad majd egy normális fényképezőgép, nem? ;))


Addig is itt a kedvenc képem segítségnek: [link] Fontossági sorrend: 1. úszók alakja, különös tekintettel a hasószókra (ventral fin) és a farok alatti úszóra (anal fin) 2. beard 3. alak. A fiatal hímeken előfordulhat hamis tojócső (ovipositor), tehát önmagában nem megbízható.

2014. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!