Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 80 centi hosszú akváriumra...

Egy 80 centi hosszú akváriumra milyen világítás lenne megfelelő ha növényes akvát akarok co2 rendszerrel?

Figyelt kérdés
komplett armatúra érdekel. Köszönöm szépen!
2014. dec. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonló teljesítmény olcsóbb kategóriában:

[link]


(Bár az akvárium többi mérete se ártott volna.)

2014. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

45 centi magas kb és 40 centi széles.


én erre gondoltam :



[link]



ez jó lehet?

2014. dec. 13. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár az aqua nova állítólag valamivel jobban sikerült konstrukció, és olcsóbb.

Egyiket se használtam, nincs tapasztalatom.

2014. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:

Odyssea quad még nem volt a kezemben, de a kistestvérét, a dualt használom és elég elcseszett konstrukció. A működésével nincs baj, de a fénycsőcsere rémálom. A fénycsöveket középen műanyag karmok tartják a helyükön, ezeknek meg olyan ócska anyaguk van hogy pár hónap működés után törékenyek lesznek mint az üveg. Az első cserénél letörnek, nem lehet máshogy kiszedni a csöveket, utána meg össze-vissza fognak lötyögni ha az ember nem barkácsol új karmokat. Ráadásul hosszában nagyon kevés helyet hagytak a csövek végén túl ezért elég sokat kell manőverezni hogy a helyükre kerüljenek.


Az aqua novát nem ismerem, de ha a hirdetés szerint 2 fehér és 2 kék csővel érkezik akkor abból a kékeket helyből cserélni kell.

2014. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Odyssea quad-nál meg a két pirosat kell cserélni.
2014. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!