Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az mit jelent hogy 60-80cm...

Az mit jelent hogy 60-80cm hosszban állítható?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem ez a armatúra kellene de 60 centiméteresben igaz az akvárium hossza 80centi de sarokban és tetőtérben ezért nem tudom teljesen ráilleszteni a tetejére a 80 centit , nekem 60 centiben kéne és üvegtetőre tenném csak rá. Növényes akva lenne co2 vel.


2014. dec. 20. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
ja most nézem maga az armatúra csak 60 centi hosszú?
2014. dec. 20. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az armatúra 60 cm, de a két végén a tartók kihúzhatók, így 80 cm-es aksira is rátehető.
2014. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
Az armatúra 60 centi hosszú és fém rudakat lehet kihúzni belőle amik egy szélesebb akvárium fölött is megtartják.
2014. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem nagyon szépen köszönöm! És szerintetek egy növényes 130 literesbe megfelelő választás ? valamint a gyári fénycsőveket cserélni kell ?
2014. dec. 20. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen gyártmányú armatúrám van, csak más cső van benne. A fém rudakat jobban is ki lehet húzni, mint ahogy írva van, illetve teljesen ki is húzhatod őket, és akkor az üveglapra simán rá tudod tenni a lámpatestet. Nekem is ez utóbbi megoldás van. A helyedben én is kihúznám a lábait, mert azzal együtt lesz 2-3 centi az üveglap és a lámpa között, ami pedig visszaveri a fényt a szemedbe és elég zavaró.


Növényeshez egyébként én úgy emlékszem, azt ajánlják, hogy ne legyen befedve az akvárium. Nem tudom, neked milyen az akvárium teteje, de nekem az üveglap nincs olyan hosszú, mint az akvárium, mintkét szélén van 4-5 centi szabad rés. Ott tud cserélődni a levegő, és nem is párásodik be az üveglap alatt.

2014. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!