Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről a szűrőről?

Mit gondoltok erről a szűrőről?

Figyelt kérdés

2009-ben vásároltam, üzemelt 3 évet aztán eltettem akváriummal együtt. Most megint rámjött az akvarisztika, és az akkor még nem érdekelt, hogy jó-e, milyen teljesítményű..mostmár igen, a baj viszont az, hogy egyáltalán nem értek hozzá. Itt szökőkútnak írja, de átszerelhető akváriumra akasztható belső szűrőnek. Légyszi segítsetek, köszi!!:)

link: [link]


2014. dec. 20. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyeneket használok csak 650-est, van egy kar a szivacs fölött azzal tudod állítani a vízhozamot.


Egy szépséghiba van nincs rajta tapadó korong, én leszedtem a csúszásgátlókat és ragasztottam rá tapadókat, volt otthon.


Meg tudod oldani akasztósra, akkor valami kell amivel felakasztod az akvárium peremére.


Ránézésre ugyanaz a szivacs mint az enyémen, egy 50 max 60 literes nem túltelepített akváriumot kiszolgál, jobban járnál egyébként ha húznál a kosarára egy nagyobb nem ennyire bordázott szivacsot.


Elsőnek old meg a tapadókat, vagy az akasztós részt, eredetileg ez egy szökőkút pumpa.

2014. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dejó, köszi, teljesen megnyugtattál, hogy nem valami gagyi valami van a szekrény tetején évek óta. Minden van hozzá, már akkor is felakasztós volt, merthát a tapadókorong nekem sem volt az igazi.
2014. dec. 20. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Strapabíró szűrők, volt amikor bedobozoltam és a tájára sem néztem 8-9 hónapig, a hangjukkal sincsen gond, csendesen dolgoznak. [link]
2014. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna róla, szép az akvárium is nagyon.. én hangosra emlékszem,de lehet most mást mondanék :) ha csak csigáim lennének, elég lenne ha csak éjszaka menne, de nappal néha kikapcsolnám? persze sok növény.
2014. dec. 20. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold ki.
2014. dec. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából az nem derül ki, hogy hány literes az akváriumod, annak függvényében lehet megmondani, hogy jó-e hozzá vagy nem. Én azt mondanám, hogy ahogy előttem írták, cseréld le a szivacsot és egy 45-50 literesbe maximum jó lehet. Attól nagyobba szerintem kevés.
2015. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!