Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használ valaki ilyen világítás...

Használ valaki ilyen világítást? Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


120 literes aksimra ilyenen gondolkodok szerintetek merjem rendelni nem csalódok benne ? Köszi a segítséget!


2014. dec. 21. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan használnak ilyet. Nem egy erős szerkezet, de ha összehasonlítod az árakat, akkor nem is várhatsz csodát.


A 2 "növényes" csövet alapból cserélni kell, mert nem jó.

De még így is elég jó ár/érték arányban.

2014. dec. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod megbeszélni a bolttal, hogy tartsák meg a növényes csövüket, és adjanak helyette két ugyanolyan napfényeset, mint a másik 2. Azzal is spórolnál pár ft-ot.
2014. dec. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem masszív ?
2014. dec. 22. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát volt itt a múltkor egy válaszoló, ő ecsetelte, hogy egy elég gyenge és törékeny műanyag gyűrű fogja a fénycsövet, és a rend szerint letörik.

Mondjuk nekem az ilyesmi nem probléma, mert úgy összebarkácsolom, hogy egy atombomba se vinné szét, de lehet, hogy valakinek ez probléma.


Meg olyat is olvasni, hogy gerjesztett állapotban marad benne a gáz kikapcsolás után.

Röviden: villog.

Olyankor meg kell fordítani a csövet, és nagy esélyel elmúlik.


De én konkrétan nem fogtam még a kezembe ezt a terméket, (meg nem is tervezem, jobban szeretem én összerakni a dolgokat) úgyhogy személyes tapasztalatom nincs.


Azt tudom, hogy rengetegen használják, és összességében jók a visszajelzések.

2014. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!