Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szül a fekete...

DezsőSzabi kérdése:

Miért nem szül a fekete mollym? Mar 3-4 hete nagy a hasa, de még nem ellet. Miert van ez?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 18:46
 1/7 anonim válasza:
Mikor lett befedeztetve? Ha pontosan tudod az idejét, akkor kiszámolhatod. A fedeztetés napjától számolva a 63.nap. 1-2nap elcsúszás belefér. De ha már van teje onnan is megállapítható, akkor már csak pár napja van hátra.:)
2014. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Meg azt olvastam, hogy ha nincs him az akvariumba de azelott volt akkor meg szulhet a molly?
2014. dec. 28. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első szerintem kutyára gondolt, nem halra... Nem lehet pontosan megmondani, ha van hím, akkor szinte biztos, hogy lesznek valamikor kicsik. Inkább az elhelyezésükön kéne gondolkozni, mert eladni nem nagyon lehet őket, legfeljebb teknőskajaként végzik.
2014. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az eladhatóságot azért vitatnám, csak kedvező áron kell kínálni. Esetleg nem műfajidegen cserében is érdemes lehet gondolkodni (pl. vizinövény).
2014. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miota nallam van mar szult egyszer akkor kesore vettem eszre es csak 10 kicsit tudtam megmenteni (kb 1 honapja volt) és most megnit nagy a hasa es ezert kerdeztem ra hogy ha him nelkul is tud szulni.
2014. dec. 28. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a boltban termékenyítette meg egy hím, el tudják tárolni egy jó ideig a spermiumokat.
2014. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Koszonom:)
2014. dec. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!