Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az akváriumo...

Mi a véleményetek az akváriumomról?

Figyelt kérdés

60 literes,már régóta működik,de most vettem bele erősebb világítást(T5 24 W),és jó sok növényt.

Vélemények?

Ti mit változtatnátok rajta?

10/?

[link]



2014. dec. 29. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
csak ez a 3 hal van benne (annyit láttam), mert szerintem akkor még rakhatnál bele, de azért ne zsúfóld túl.... meg lehet, hogy a kép minősége miatt, de szerintem túl erősek az izzóid
2014. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Annyit változtatnék rajta, hogy a talajt valami apróbb szemű sötétebbre cserélném pl. bazalt. Az elrendezése tetszik, én is valami hasonlót tervezek 72 literből. 10/8-9
2014. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és kimaradt: 10/8
2014. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tetszetős
2014. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

szerintem szép. Tetszenek benne a növények!

De még én is javasolnék bele pár halacskát.

2014. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Pendulum92 ***** válasza:

Jól tetted, hogy növényesítettél, és világítást is bővítettél.

A szűrő az akvárium méretéhez kicsinek tűnik, de pár darab halhoz, ennyi növénnyel elég, ha forgatja a vizet.(Vagy bal oldalt ott van még egy? nehéz kivenni)


Én a mohát felkötném a fára például.


Nekem más az ízlésem, de a maga nemében ez tökéletes lakásdísz.

2014. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pendulum92 ***** válasza:
Viszont ha elkap a növényesítési hév, mint engem anno, akkor ez még csak a kezdet. :)
2014. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a hólyagos vízikehely nem néz ki túl jól ilyen alacsony akváriumokban, bár kezdőknek mégis jó választás mert szinte kipusztíthatatlan.

Amilyen nöbényt még ajánlok bele az wendt vízikehely, anubias nana felkötözve és microsorum.

2014. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A moha fel van kötözve,csak elburjánzott,hal nemcsak 3 van,hanem van 5 guppi meg 5 platti.Ott bal oldalt is van egy szűrő,a baloldali egy AQUAEL fan 1,a jobbodali egy AQUAEL fan mini plus.
2014. dec. 29. 15:23
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja és köszönöm a válaszokat,növények:

Anubias

Microsorum

Hólyagos vizikehely

Indiai vizicsillag

Kocsány nélküli ambúlia

Valiznéria

Jávai moha

2014. dec. 29. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!