Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemény,96 literes 18w (egy...

Vélemény,96 literes 18w (egy fénycső)?

Figyelt kérdés
A két vitorlás csak átmenetileg van benne, mert am még egy hét bejáratás kell neki, meg a red moor gyökerem most áztatom ki. [link]
2014. dec. 29. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Nekem tetszik !!! De a fénycső az kevés!!! Úgy számolj hogy 1 literre 0.5 w, ezért kevés!! Eheim pick up 160 as szűrő??? Nekem ilyen van jól muzsikál!! :)
2014. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:

Elég kevés ez a fény. Az Anubiasoknak bőven elég, de a többinek neccesen. És sikeresen bevásároltál egy Fittoniát ami nem akváriumi növény. Az Anubiasokat szedd ki a talajból, mert berohadnak, a gyöktörzsüket valami kőre vagy fára kell felkötözni. Ha elég világos a szobád akkor valószínűleg megmarad a többi is, de csodát ne várj ennyi fényen.


[link]

2014. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem szépen legyökerezett és semmi baja
2014. dec. 29. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemrossz,de én még kibővíteném 0,5 wpl-re a világítást,és raknék bele több növényt.
2014. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!