Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 130 literes akváriumot...

Egy 130 literes akváriumot kompletten, külső szűrővel, bútorral, armatúrával halakkal, növényekkel dekorral, fűtővel stb. mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés
én nem tudom pontosan de 100ezer felett tuti költöttem rá.
2014. dec. 29. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg h milyen a halak allapota, a szuro minosege stb...
2014. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem rád értem a dolgot, de az a tapasztalatom, h arany árra tartja sok akvarista a megunt, nem használt szűrőjét, akváriumát, minden vackát.

Mondok egy példát. Ha veszel egy 20 millás mercit, 5 év után senki se fogja annyiért megvenni. Jobb esetbe 10-12 millát kapsz érte. Az akvarisztikai cikkeknél is hasonló lehet az értékcsökkenés, sok eladó el van tévedve. Nem akartalak megbántani, de ha nem reális árat választasz nagyon sokáig fog kelleni hirdetned, h valaki megvegye, vagy egyáltalán érdeklődjön.

2014. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 100.000ft-ot ráköltöttél ne add el.


Én napi szinten átböngészem a hirdetéseket és nézem a 30km-belüli kínálatot, ami jó árban van azt meg is szoktam venni.


Abból kell kiindulni menyi az új mindig, 13 az üveged, 30 egy új külső, 15 egy t5 dual lámpa, 4 a fűtő ez ősz 62, a halak, dekor senkinek nem kell, azokat átlag fillérekért osztogatják.

Ha 40-ért el tudod adni akkor már ügyes vagy.


A bútor mindig kérdés, használt cuccot az vesz aki spórolni akar, ebbe bele tartozik a butor is, inkább ráteszi otthon valamire.


Konkrét árak, jbl e1500 terta ex 1200 alig használt bio töltettel 25000ft Jbl e700, terra ex700 16-18000 bio töltettel.

Eheim az roskadásig van, németek dobálják el őket 5000től felfelé, a többi márka eladhatatlan, atmanok, aqua novák 10000ft tól, van nem messze tőlem is, rengetegen a tetra és jbl kivételével nem vesznek semmit.

A jbl, tetra, eladható, volt aki minden oldalon hirdette az eheimjeit, 14000-18000ft de nem kell a kutyának sem.


példa tetra ex 400-at 10.000ft ért láttam, ex 600 12500 volt a kertészen, el is keltek.


Az üveg, fütő, pilács fél árban megy.

2014. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!