Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gyűjtök miért tartsák a...

A gyűjtök miért tartsák a battáikat 5-10l akvariumba?

Figyelt kérdés
Láttam youtube-on meg képeken is.Arra gondoltam, hogy ha van törvény akkor miért nem tartják be?A törvények más országokban is hasonló?

2014. dec. 31. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az orrodat is tisztíccsa. Egyébként meg halomban tartják, innen jött az a városnév, hogy Százhalombatta.
2014. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:
A törvény magyar, illetve Európában sok helyen van még hasonló. Ázsiában nincs ilyen korlátozás, és sok országban semmiféle törvény nem védi az állatokat. Amerikában sincs se méretkorlátozás, se tiltás a gömbakváriumokon.
2014. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó sokat segítettél köszönöm. Amúgy csak azért érdekelne mert hogy itt egy csomó mindenki magyaráz ,hogy kínzás olyanba tartani.
2014. dec. 31. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Így is van, csak sok ember magasról lekakkantja, hogy mi jó a halnak.
2014. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején.

Nem gyűjtők, hanem vagy felvilágosulatlan hülyegyerekek, vagy igazi vérbajos állatkínzó gyökerek.


És nem mindenki magyaráz, hanem akinek van némi segédfogalma a normális haltartással kapcsolatban, az próbálja minimalizálni azokat a kártékony tevékenységeket, amiket a youtube-on lehet nézegetni, meg amit pár seggarcú terjeszt.

2014. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nagyonhülye válasza:
100%
Mert bélyegalbumban megfulladna
2014. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:
Szerinted kínzás a tojótyúkokat akkora ketrecben tartani amiben megfordulni se tudnak? Még jó hogy az. De megteszik, mert így gazdaságos, és akinek ebből van a pénze az magasról tesz arra hogy szenved-e a tyúk. Az általad emlegetett gyűjtők valószínűleg Betta tenyésztők. Ebből élnek. Nem számít nekik hogy ezeknek a halaknak ez jó-e, így hozzák a több hasznot, ezért így tartják őket. Ázsiában teljesen elfogadott hozzáállás. Kínában például kutyát is nyúzhatsz élve, semmilyen törvény nem akadályoz benne. De azért itt Európában az akvarisztikának nem ez lenne a célja.
2015. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt 2 videó én történetesen ezeket néztem, ezért merült fel bennem ez a kérdés. 1: A collection off bettas-Fighting fish betta 2:2013-01-13 My luxury a halfmoon betta tank (sajnos linkeket ne tudtam ki írni mert tablettről írok a youtube megtalalhatok ezek)
2015. jan. 1. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul ez 1-es hengerben, ami önmagában is kínzás.


Ilyen videókból rengeteg van. Csak a legtöbb esetben nem büszkék rá.


Ez, pontosan ugyanaz a kategória:


https://www.youtube.com/watch?v=E2UHnOsfxhw

2015. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szegény nyuszik :(
2015. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!