Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettának jó lenne?

Bettának jó lenne?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 literes akvárium, műnövényekkel, bújókával.

Ez a szűrő: [link]

Ez a fűtő: [link]

Azt szeretném tudni, hogy jó lesz ez így? Élő kaja helyett mivel etethetném? Milyen aljzatot vegyek?


2015. jan. 2. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Műnövényt hanyagold szerintem. Határeset az akvárium mérete. A szűrő egy bettához elég, de éjjel-nappal kell mennie. A talaj homok, esetleg ha többet is rá tudsz szánni,akkor JBL Manado. Valamilyen kis lámpát is be kell szerezned,ha más nem egy asztalit, az alatt a gömbmoha, jávai moha megmarad.
2015. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bettát valamiért kis akvárium tartják, de az ajánlott min. 50 liter.

[link]

Egyébként jó.

2015. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Műnövényem az van, csak azért gondoltam rá. Menne éjjel-nappal :) Ha a gömbmoha megmaradna annak nagyon örülnék, az nagyon tetszik :D háát.. a homok lenne inkább.. az nem nehezíti meg a tisztántartást?

köszi a gyors választ.

2015. jan. 2. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
30 liter alatt tilos kifejlett gerincest tartani.
2015. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi. kajának mit adjak(élőt mellőzném)?
2015. jan. 2. 22:47
 6/13 anonim válasza:
Szárított vörös szúnyog lárva ha mindenképpen szárazat szeretnél! De én fagyasztott artémiával etetem őket, ez jelentősen javít a kondíciójukon és az élettartalmukon ugyszint.
2015. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm szépen! a fagyasztott is jó, csak ne élő legyen :)
2015. jan. 2. 23:03
 8/13 anonim ***** válasza:
A homokot könnyebb tisztán tartani mint a kavicsot. A homok jobban összeáll, a mulm a tetején marad, a kavics közé könnyebben betömődik.
2015. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam volna, köszi!
2015. jan. 2. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Fagyi mehet neki szinte bármelyik megfelel(mysis, artemia, daphnia,cyclops), plusz valamilyen jobb minőgésű száraz.(jbl, sera)
2015. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!