Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti milyen halakat választanáto...

Kocuska kérdése:

Ti milyen halakat választanátok? (72l)

Figyelt kérdés

-Az aksi 72 literes lesz (60x30x40)

-Eheim PickUp 160 , 220-500l/h

-Szeretnék egy elevenszülő fajt (kezdő vagyok) és mellé még másikat, csak az elevenszülők általánosságban véve a kemény vizet szeretik, míg a pontylazacok és pontyfélék meg a lágy vizet szeretik. (szóval ha avn egy jó ötletetek, akkor nem kell elevenszülő)

-Lehetőleg az aksi minden "szintjére" legyen hal (szóval legyenek akik a felső rétegben lesznek, meg azok akik alsó rétegben stb.)

-A talaj közelébe milyen halat ajánlotok? (valamilyen harcsára gondoltam)

-Minden mást az akváriumban a halakhoz igényeinek fogok berendezni/megvenni. (sok könyvet és számtalan cikket olvastam már el)



2015. jan. 7. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy szép kis dél-amerikai medencét csinálnék.

Egy csapat pontylazac meg egy csapat corydoras. Az h melyik tetszik neked kell tudnod.


[link]

[link]

2015. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pontylazacokkal vigyázz! A legtöbb pontylazacnak hosszabb úszótér kell, mint 60 cm - a 60 cm fontfelület nekik nagyon határeset (tapasztalat) - bár vannak kivételek.

Én szivárványos guppi-párti vagyok. Egyszerű, mutatós.

Ha lenne még helyem, talán valamilyen dániócsapatot tartanék...

2015. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy a pontylazacok szeretnek úszkálni, ezért sem veszek neonhalat például. köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. jan. 7. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem törpegömbhalas van ilyen kicsiben
2015. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!