Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan érdemes adagolni az...

Hogyan érdemes adagolni az easy life profitót?

Figyelt kérdés
A gyárilag ajánlott heti adagot hogyan jobb adagolni? Egyszerre a heti adagot, 2-3 alkalomra leosztva hetente, vagy minden napra leosztva? Esetleg a heti 1x30% vízcsere befolyásolja?
2015. jan. 12. 18:39
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:

Én adagoltam hetente is már, meg naponta is.


Ha maximum közepes a fényed és nem adagolsz gázos szenet, akkor szerintem megfelel a heti adagolás is.

2015. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fényem 0,48w/liter. Nem adagolok co2-t, csak két bokros növény alatt van jbl tápgolyó. Vagyis akkor hogyan adagoljam a profitót? Naponta, vagy egyszerre a heti adagot?
2015. jan. 12. 19:44
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:
Ha nem macera, adagolhatod naponta. A napi adagolás egy kicsivel jobb, de ilyen körülmények között még nem nagy a különbség a heti és a napi adagolás eredménye között.
2015. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha az jó, etetés alatt/közben injekciós tubussal belenyomom az adagot. Ha így jó, az abszolút nem fáradtság.
2015. jan. 12. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, jó úgy. De amúgy fecskendő a neve :D
2015. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!