Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények az akváriumomról?

Vélemények az akváriumomról?

Figyelt kérdés

Régebben készült, 2 hónapja átrendeztem, tarlóra lett kopasztva a növényzet, mára ilyen lett:


[link]

[link]

[link]

[link]


2015. jan. 13. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!Mivel és hogyan tápozol hogy ilyen szépek a növények?Nem látok co-t.bár csak az enyém is ilyen lenne!
2015. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyan a háttér, mintha egy piros lamborghini elhúzott volna mögötte 200-al.
2015. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép!
2015. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tetszik nekem is nagyon! Jó ránézni! Csak a szokásos BJ szint :)
2015. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat:)


Igen, háttér nincs, alaphelyzetben nem szokott látszódni a mögötte levő fal, takarják a növények, kell még egy kis idő akkor nem látszik majd, akartam már ragasztani hátulra valamit de mindig elmarad, otthon nagyon kevés idő van az akváriumokra. Holnaptól példa meszelés, mosogatógép beépítés, konyhabútor gyártás stb még véletlenül se tudjak pihenni...., platinum megy bordó lesz az egész ház belül.


Tápozás, a bokrosok, a vallisneria induló növénye, az pet palackba van, az aljába akvarisztikába vett áztatott tőzeg galacsin, néha ha megtorpan nyomok bele egy kicsi kertészeti táprudat, kálium túlsúlyost, vagy egy fecskendőbe 1ml profito meg 1ml tápsó+víz és annak a fele, 1 rész táp, 5 rész víz arányban.

Régen bio virágföld volt alul, de az embertelen, nem lehet kordában tartani, metszeni, egy másik akváriumban 4 hónap alatt vagy 50 tő vallizneriát hozott, alig tudtam kivenni, egybefüggő óriási telep lett, ment a kukába az egész.


A vízbe profito megy, plusz ritkán takarítok külső szűrőt, amit lehet kihozok a halak szennyezéséből.

2015. jan. 13. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát amit te csinálsz az hogy lehetne csúnya? :)

Persze,ez is gyönyörű. :D

2015. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb az átlagnál!

Nekem az nem tetszik benne, hogy elöl látszik a manado. Én oda valamilyen dekorhomokot raknék.

Meg a valiznéria kicsit nagy bele!

Elöl azok a kicsit fodros levelű növények valami cryptók? Nem tudod véletlen mik azok?

2015. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Elbűvölő kis akvárium. Elnézegetném. Nekem sose néztek így ki a növényeim, lehet ezért lett sügéres akváriumom. :)

2015. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kocuska ***** válasza:
*¿* ez gyönyörü!
2015. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 7 válaszoló valószínűleg Cryptocoryne wendtii, de nem biztos, nincs a kereskedésben infó róluk, nem tudják a növény neveket.


Ma cserélem egy másik akváriumban a talajt amibe vannak, illetve szétszedem több részre.

Így szoktam beültetni a bokrosokat: [link]

Most ilyen: [link]



Akkor teszem virágföldbe ha gyorsan szeretnék sok növényt, most ig lesz 3 növényből talán 10, szét tudom szedni.

Nem sok virágföld van az alján.

[link]

[link]


Vastag talajt szoktam rakni mert nem talajporszívózók, nincs co2, csak profito és ültető tál.

2015. jan. 15. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!