Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi időt érdemes várni...

Mennyi időt érdemes várni induló akváriumba halak betelepítésével, ha egy másik tökéletesen működő akvárium vizével töltöm fel?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ha teljesen új akváriumot indítok csapvízzel, akkor érdemes 3 hetet várni. De van egy 160 literes akváriumom és most szeretnék egy 45 litereset. Egy 35-40 litert simán ki tudok venni belőle az új akvárium részére, olyan mint egy vízcsere a nagynak. A szűrőm egy Aquael Fan1 lesz. Mennyit érdemes így várni? Az akváriumban 6-8 db guppi lenne és pár növény. Működhet így? Mennyit várjak a guppikkal?
2015. jan. 13. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár napot azért várhatsz, míg a víz tiszta lesz.
2015. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akartam is várni, mert a szűrőszivacs az teljesen új, csak az a kérdés, hogy mennyit? 1 hét elég, vagy inkább legyen 2?
2015. jan. 13. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Rakd be az aquael szűrőt is a nagy akváriumba egy hétre legalább.

Utána pedig a vízzel együtt a szűrőt is berakod a kis akváriumba. Én így egyből be is raknám a halakat is oda. Így nem kell üresen járatni az akváriumot.

2015. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a másik szürőt ki tudod mosni,akkor mosd bele az uj akváriumba.de csak modjával mert ugye a szürőt nem mossuk ki teljesen. és az uj szürőt járasd amig tiszta víz nem lessz és kész.
2015. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!