Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez most komoly?

Kocuska kérdése:

Ez most komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Engem eléggé felkavart hogy ilyesmiket írtak ki.


2015. jan. 14. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sajnos vannak ilyenek elég sokan.....

Sokan azt hiszik, hogy nem halt meg a haluk 2 év alatt már igazi szakértők...

nem egy olyan ember hangoztatja hogy az aranyhaluk 4 évig bírta hogy mennyire ért a halakhoz...

Engem is idegesít, meg az is hogy vörösfarkú harcsa ivadékokat megvesz 3-5 ezerért a 45 literes akváriumába

aztán meg hirtelen túl nagy lett és ha "szerencséje" van szegény halnak megéri azt a nagyságot, amikor ráeszmél a gazdája hogy jaj ez nagyra nő és kiengedi a tavakba/folyókba

2015. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj velük?
2015. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elég gusztustalan tud lenni egy algás/vízköves asztal, sokat kell takarítani az üvegtetejét. A többi meg tipikusan mind olyan akvárium, amibe nem lehet halat tartani.

És a tetovált halakhoz mit szólsz? Kínában, meg nem is tudom hol divatos: [link]

2015. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A.C.A.B ***** válasza:
0%
Elsőnek üzenem, hogy én sem hittem, hogy aranyhal élhet négy évig, de itt van rá nálunk a példa :D nemhogy négy de kb hat éve él és ez nem vicc, igaz, hogy szegény mellől már három másik kipusztult, hogy már nem lát és egész nap egyhelyben van, csak enni mozdul meg azt is ritkán, de él :D
2015. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

az a 24. volt az, amit legalább 5 percig bámultam tátott szájjal.

Tetovált halakról én is hallottam, elég szomorú az is.

2015. jan. 14. 17:37
 6/15 A kérdező kommentje:
17:36 , egy aranyhal ha jó körülmények között tartják akár 20-25 centis is lehet és 20 évig is elélhet.
2015. jan. 14. 17:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nem olvasol elég amcsi fórumot! Nem csak ez komoly, hanem az hogy nem értik az emberek, hogy miért kellene egy bettának vagy egy aranyhalnak 2 liternél több víz. Meg szűrő. Meg hogy miért döglött meg. Kivétel természetesen van, csak jóval kevesebb, mint pl. itthon.


"És a tetovált halakhoz mit szólsz? Kínában, meg nem is tudom hol divatos"

Te csak azt hiszed! Láttam már ilyet itthon is: cápamárnákat neon pink tetkóval meg gyanúsan színes papagájsügéreket. (Nagyon normális boltokban, egyetlen egyszer, többször se, valószínű a boltosok is meglepődtek, hogy mit hozott nekik a beszállító :\)


És már nem azért a két fillérért, de szerintem az is kiakasztó, hogy aprópénzért lehet olyan halakat kapni, aminek nagyobb akvárium kell, mint a szobám. [link] [link] (ha nem nyitná meg a képeket, google: big fish campaign és kings of the tank busters)

2015. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A.C.A.B ***** válasza:
Kérdező, a 17:36-os vagyok, ezt nem tudtam :D de elhiszem (komolyan) :)
2015. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aranyhalból úgy tudom a legidősebb 43 éves, vagy addig élt.
2015. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!