Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112 literes akváriumba ez így...

112 literes akváriumba ez így sok lenne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 63 literes akváriumomban van 6 db hím endler guppi, 3 üveglazac, 2 panda páncélosharcsa és egy csomó garnéla. Valamikor a jövő héten kapok egy 112 literes akváriumot és arra gondoltam, hogy az üveglazacok és a pandaharcsák számát is bővítem 6 db-ra, valamint kapok melléjük egy ismerősömtől 6 db hím plattit. Ez így sok lenne, vagy esetleg mehetne még melléjük xifó, vagy egy molly csapat?
2015. jan. 18. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a szűrőtől függ.
2015. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól meglesznek, de a meglévő fajok bővítésén és a plattikon kívül mást nem terveznék bele.
2015. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kocuska ***** válasza:
Az endlernek nagyon kemény vízre van szüksége, míg az üveglazacnak 5-10NK körülire ha jól tudom. De amúgy igen, a szűrőtől függ és ne felejtsd el bejáratni az új akit.
2015. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Sajnos a szűrő típusát nem tudom, az biztos, hogy erősebb belső. Akitől kapom ismerősöm, használta már 160 literes akváriumhoz is gond nélkül, valamint ebben a 112 literes akváriumban tartott kisebb aranyhalakat, persze csak addig, amíg ki nem kerültek a kerti tóba. Egyszer sem volt pusztulás, igaz, túl sem volt telepítve az akvárium. Az endlerek és az üveglazacok már jó ideje együtt vannak, az üveglazacok több, mint 2 éve megvannak, nem volt elhullás, de azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem. Az áttelepítéssel sem lesz gond, mert a mostani akváriumomból amennyi vizet csak tudok, megmentek.
2015. jan. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!