Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen külső szűrőt javasoltok...

Milyen külső szűrőt javasoltok egy 72 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy olcsóbb darabot szeretnék, ami nem hangos, mert egy szobában alszok az akváriummal. Viszont olyan kellene, amivel lehet mellőzni a belső szűrőt, mert nem szeretem a kapitális Eheim PickUp konstrukciót. :)

Az akvárium és a fal között olyan 2,5cm hely van. Ezt ki tudom bővíteni olyan 5-6cm-re. :)


A világításom 0,42Wpl. Tápozás: naponta 1ml profito, valamint heti 2ml GA Macro. Kicsit algásodok, szóval ezt az utóbbit elhagyom a következő vízcserével.


2015. jan. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van, jó pár éve működik és semmi hangja nincs

[link]

2015. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

itt olcsóbb

[link]

2015. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetra ex 600-as,de az 15 cm(lemértem).

6 cm-es helyre nemhiszem,hogy akármi be is férne.

2015. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:

Én most szembemegyek a többséggel.


Nekem úgy tűnik, nem kezdő vagy, hanem inkább haladó, így merem azt mondani, hogy megy az külső nélkül is, a növényeid(ha van sok) felveszik az esetleges ammóniát.


Én minden akváriumomban(4db) csak vízforgatást használok méréshatáron aluli ammóniát eredményezve.

2015. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A tetratecet néztem én is. Valami muszáj bele, mert most garnéláim is vannak. Szép számmal pusztultak az utóbbi időben. A világítás 11W-al több szokott lenni, csak most nincs benne a kompakt, mert kiégett. Van benne zöld és barna alga is. :S

2015. jan. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!