Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó ez az összeállítás egy 50...

Jó ez az összeállítás egy 50 literes akváriumhoz? (részletek lent)

Figyelt kérdés

1 db hím törpe gurámi , 1 db hím betta , 10 db fekete neonhal


oltogatók kíméljenek!


köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 22. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Választanod kell.Vagy betta,vagy gurámi.A neonhal is kérdéses,akkor is abból max 6-ot tegyél.

Tehát 1 hím betta + 6 fekete neonhal

VAGY

1 hím törpe gurámi + 6 fekete neonhal

2015. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és még mehet bele + 2 páncélosharcsa?
2015. jan. 22. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
a pácélosharcsa csapathal, nem jó ha csak 2 db veszel min 5 kell.az már sok lenne,hagyd :)
2015. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,úgy van,ahogy az előttem szóló írta,páncélosharcsa min 6 vagy sehogy.Nálad az utóbbi,mert akkor már sokan lennének.
2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a neon (mint ahogy a legtöbb pontylazac) nem érezné túl jól magát ekkora helyen (gondolom, az akvárium úgy 50-60 cm hosszú lehet, ez pedig nekik elég rövid, kell a 70 cm frontfelület, hogy lendületet tudjon venni a raj, és fel-le úszni nyugodtan anélkül, hogy már a "nekifutás" után rögtön meg kelljen állni, megfordulni, újra elrendeződni, nekiindulni, stb...A raj vége már a falnál lenne, mire a vége éppen csak elindulna...)


Ha a törpe gurámit választod, akkor válassz mellé valamilyen más csapat- vagy rajhalat, valami kicsit: razbórát, dániót, ilyesmit... Rajhalból kell 8, és ezzel meg is telik az akváriumod. A harcsákat ki kell hagynod.

Ha a bettát választod, akkor ekkora akváriumban tarthatsz egy párt.

2015. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bettából semmiféleképpen sem tarthatsz egy párt.Szerintem az előttem szóló azt akarta írni,hogy gurámiból tarthatsz egy párt.
2015. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!