Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bohóchallal kapcsolatos...

Bohóchallal kapcsolatos kérdések? (Többi lent)

Figyelt kérdés

- Arra lennék kíváncsi hogy a bohóchalat lehet-e egymagában tartani? (valahol azt olvastam hogy igen)

- A minimum akvárium méret mennyi? 100 l-eset hallottam, annál kisebben nem lehet egy darabot sem? Nem szeretnék kettőt venni (tudom hogy ezt ajánlják) mert ha leikráznak, több halat nem tudnék eltartani.

Még sose volt halam, és tudom hogy nem ezzel kéne kezdenem, viszont ezt szeretném a legjobban és nincs pénzem többre/másra.

- Mik azok a dolgok, amik elengedhetetlenek a bohóchal tartásánál? Gondolok itt korallokra, lélegeztetőre, stb. Egyszóval mindenre amit meg kell vennem, mielőtt a halat szerezném be.


Komoly válaszokat szeretnék kapni. :)



2015. jan. 22. 19:58
 1/3 anonim válasza:
1%
Ha elmész egy díszállatkereskedésbe az eladó segít mindenben. Nekem is így volt. Bár nem emlékszem nekem milyen halaim voltak. Ott tudsz venni mindent ami kell. Tartalmilag nem, de remélem valamilyen szinten tudtam segíteni!:)
2015. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmész egy díszállat kereskedésbe, az eladó olyan profin segít mindenbe, hogy fél év alatt rákölthetsz másfél milliót egy tengeri akváriumra.


Ahogy mondani szoktam, eladót max arról érdemes kérdezni, tud e áfás számlát írni, mert az a szakmája.

Egy guppit nem bíznék rájuk.


[link]


Ennek az oldalnak az üzemeltetője (Hable) ért a tengeri akváriumokhoz, bohóchalai is voltak, (vagy vannak) sok jó ötlete van házi barkácsolás terén, és össze tud rakni egy fapados tengeri akváriumot.

De készült fel rá, hogy még úgy is elég zsebbe nyúlós dolog lesz. Meg leginkább tanulni kéne a témában, mielőtt belevágsz.

2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mit akarsz bohocahallal ember XD
2016. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!