Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elférnek együtt?

Elférnek együtt?

Figyelt kérdés

Tehát ma (2015.01.23) vettem egy sziámi harcos halat és mellé 1 arany molly-t és 1 black molly-t.Kb.15L akváriumom van(nem túl nagy)

Tehát elfognak férni együtt?

És nem fogja a sziámi harcos hal megenni a 2 molly-t?

Még milyen halakat vehetek hozzájuk?



2015. jan. 23. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Törvény tiltja a gerinces állatok 30 liter alatti tartását

mollynak 100 literre írnak 6-8 halat szóval kevés...

15 literbe max pár csiga vagy garnéla...

ne vegyél semmilyen halat, hanem ajándékozd el

2015. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
OMG ez még a túlzásnál is rosszabb...vegyél egy nagyobb akváriumot, mert ez állatkínzás
2015. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 30 litereset a bettának, a mollykat meg vidd vissza!
2015. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták az állatkereskedésben, h elég ez nekik!
2015. jan. 23. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A kereskedő

1. eladni akar, mégpedig sokat, azt úgy tud, ha a közeljövőben nem csak haleledelt veszel, hanem pótolod ezeket is, amik elpusztulnak (sokaktól hallok ilyen irányú rémtörténeteket, bár szeretném nem elhinni)

2. egyszerűen csak nem ért hozzá, mert a múlt héten még egy cipőboltban szolgált ki:S

3. van olyan, aki többé-kevésbé ért hozzá, de ez a ritkább...


Soha ne bízz vakon az eladóban (nem csak akkor, ha halról van szó). Olvass utána, mielőtt vásárolsz! (Többször előfordult, hogy a kereskedésben tetszett meg valami / vagy amit akartam, nem volt elérhető, (az eladó persze ajánlott is ezt-azt) messze volt otthonról, nem akartam újra nekivágni, ezért felhívtam egy családtagot, hogy menjen fel a netre egy-két olyan oldalra, amikben nagyjából bízom, és olvassa be, mit talált:)

2015. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én azért ott vettem a halakat,mert kedves jó fej és okos + ért a halakhoz az a kereskedő.
2015. jan. 23. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


olvasgasss egy kicsit

2015. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: lehet, hogy kedves és jó fej, de ha azt mondta, hogy egy (15!) literes akváriumban (ahol a törvény szerint egyáltalán semmilyen felnőtt halat sem lehet tartani) elfér együtt egy betta (ami magányos, agresszív területvédő) + 2 molly (aminek 100 literes akvárium kell), az nem azt mutatja, hogy valami nagyon értene a halakhoz...
2015. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg hülye voltam.Rosszul tettem fel a kérdést az volt a lényeg h a Betta nem-e bántja a többi halat?.Amúgy kaptam még 1 Bettát és még 4 neon halat meg 2 guppit.De mire nagyok lesznek addigra lesz nagyobb akváriumom.
2015. jan. 25. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!