Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet együtt tartani aranyhala...

Lehet együtt tartani aranyhalat és bettát egy 54L-s akváriumban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tartanék bettát más hallal együtt, de állatkereskedésben már láttam együtt a többivel.
2010. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon furcsa párosítás.

Nekem már volt együtt bettám más halall, de akkor nem mutat annyira jól mint egyedül, és nem is érzi jól magát! Ne tartsd aranyhallal.

2010. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A betta jól érzi magát ha több hallal van,csak fajtársat ne tegyél mellé,se nőstényt se hímet,csak ha szaporitod,az ívás idejére.viszont aranyhal mellé nem való,csak kistestü halak mellett lehet tartani,továbbá felhívnám a figyelmedet arra,hogy nem viccböl írják,hogy aranyhalat minimum 100literben tarts.Pár darabot.Vagy ha nem olvastál utána akkor most tedd meg.
2010. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
én 2 aranyhalat 30l-be tartok bettákkal együtt bár nekem betta imbelisem van ajánlom neked is egy 54 literesbe egy 5-6 db ilyen betta hím elfér és nem bántják egymást bár az úszóik jóval rövidebbek mint a splendesnsé de ugyanolyan színesek
2010. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!