Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől halhattak meg a halackák?

Mitől halhattak meg a halackák?

Figyelt kérdés
Vettem 4 guppit, két kisebbet és két nagyobbat. A két kicsi pár nap után elpusztult, most meg 3 hét után a két nagy is egyszerre. Már eleve olyan furcsa volt a "bőrük", néhol olyan fényes volt foltokban és mintha hámlott volna. Most megvizsgáltam az egyik tetemet és a kopoltyúja is egészen fekete volt.
2015. jan. 24. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek. Nalam is a guppik pusztulnak rendszeresen. Vitorlashalaimnak,söt a többinek sincs baja de a guppik... Lehet mar eleve betegek vagy genhibasak. A multkor direkt terhes nostenyt vettem a kicsiknek semmi bajuk mar 6 honaposak. Inkabb ilyen magam nevelt guppit tartok. A kereskedesben gettek közul mar 10 elpusztult az elmult fel evben. Ja es mind mas helyrol lett veve direkt.
2015. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még ha tökéletes is az akváriumod, akkor is előfordulhat hogy már betegek voltak a halak amiket vettél. Velem is előfordult néha. Próbálj más kereskedésből venni halat, hátha azzal nem lesz baj.
2015. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így elsőre nitritmérgezést mondanék.

A mérgezésből adódó legyengüléstől meg bármilyen hámbetegsége lehetett, a gyenge immunrendszer okán.

2015. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!