Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A black molly mikor kezd el...

A black molly mikor kezd el szülni?

Figyelt kérdés
Már nagy a hasa ,és a alol az alsó uszonya alatt van egy fehér volt.
2010. febr. 8. 18:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és a hímek kergetik és csipkodják azt a fehér foltot.
2010. febr. 8. 18:52
 2/7 anonim válasza:
0%
wtf? xD
2010. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az is lehet h beteg! és azért csípkedik mert érzik rajta h gyenge
2010. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajta hogy beteg lenne.Rendesen eszik,és jól elvan a többi halakkal.
2010. febr. 8. 19:01
 5/7 anonim válasza:
Ha már nagy a hasa és téglatest alakú, akkor már itt az idő. Én a mollykat külön „szülő aksiba” szoktam tenni, mert másnap reggelre a kishalak el szoktak tűnni.:( Persze ez nagy stresszel jár, szóval hagyd a helyén. A fehér folt lehet betegség.
2010. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Az én black mollym is pocakos volt, de nem olyan nagy. A hasa neki is fehér lett, foltszerűen. Szombaton az aksi üvegét befújtam ablaktisztítóval h letakarítsam, akkor úgy megijedt,hogy tiszta stresszes lett. Állandóan a sarokban volt amikor meglátott egészen a mai napig. Nagyon félős volt,evett,mindent csinált de csak úgy ha nem voltunk ott. A fiú mindig követte és valóban piszkálta a pocakját,de ez nem zavarta a lányt. Ma mikor hazajöttem a munkából megörültem,mert már nem fél tőlem,úszkál és újra érdeklődve nézi ahogy nézem. Vettem ma 3 új halat az aksiba,azok iránt is nyitott. Viszont a hasa már nem nagy,bár eddig sem volt vészesen nagy,hívtam is a páromat h mégsem volt pocakos. Erre észrevettem valami apró kis halat(egyet)fél cm-nél nagyobb de 1 cm-t még nem éri el.Az első gondolatom az volt,hogy a 3 új hallal érkezett. Annyira pici,h beraktam baby akváriumba, nézegettem és észrevettem hogy átbújt a hálóm.Erre kiderült hogy az egy másik kishal, tovább nézegetve pedig megtaláltam a 3. kishalat. Összesen tehát hárman vannak. Úgy gondolom hogy ennyi halat nem hozok el ,,véletlenül,, valószínű a black mollym tényleg pocakos volt és a stressztől megszült és a többi halat megették, ennyi élte túl. Épp most olvasok utána hogy vajon így néz ki egy kis molly?Más lehetőség nem nagyon van,bár mindegy milyen hal, nagyon-nagyon örülök neki!!!! Szerintem a tiédnek sincs semmi baja!Kívánok neked jó ,,kishalazást,,!:)

2010. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi:)
2010. febr. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!