Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lactoria Cornuta (Tehénhal)...

Lactoria Cornuta (Tehénhal) tartása, hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy ezt a halat hogyan kéne tartani... Ugye 50 Cm-es lesz, akkor olyan 300L-es akvárium gondolom ideális a számára, ha egyedül tartom. Milyen növénykét, berendezéseket kerüljek feltétlenül és mi az, ami mindenképpen ajánlott?


Köszönöm!



2015. jan. 29. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm, de ezt már olvastam és másutt mást írnak, ez így túl bizonytalan... Pl. máshol azt írják, hogy akváriumi tartásnál csak 25-30Cm lesz. Nincs valami hosszabb részletesebb leírás, vagy valakinek valamilyen tapasztalata?


Azért tényleg köszönöm :)

2015. jan. 29. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dobozhalra mondták, hogy 50cm lesz és 600 literes akvárium kell neki. Nekem az tetszett nagyon amíg 1 centis volt és olyan volt mint egy kockacukor, vagy mint egy sárga dobókocka. Kérdeztem hogy menyire gyorsan nő. Azt mondták annyira nem. Ezért mondtam nekik hogy megveszem és visszahozom egy év mulva amikor már kezdi kinőni a 200 literes akváriumot, de azt mondták azt úgy nem lehet. És asszem utána vettem a valentinit, ami csak 11 centire nő.
2015. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen nekem is nagyon tetszik a Ostracion Cubicus, de végül is úgytűnik Tehénhalat szeretnék majd tartani. Csak egyelőre még nagyon keveset tudok róla ahhoz, hogy bevállaljam. :/
2015. jan. 29. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehénhallal az a baj, hogy nagyon érzékeny minden bőrfelületi betegségre.


De amúgy nagyon jópofa, intelligens állat!


A tengeri akváriumban nincs "növény". Normál halas akváriumban tartható, semmi extra körülményt nem igényel. Nem korallbiztos.

2015. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!