Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek milyen akváriuma,...

Kinek milyen akváriuma, terráriuma van? Milyen állatokat tartotok?

Figyelt kérdés

Esetleg képet is küldhettek, ha tudtok/akartok!


Előre is köszi! :)



2015. jan. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60pár literben 8 guppi és 8 csiga
2015. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 tengeri akvárium, halakkal.
2015. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es! Milyen halakkal, ha szabad tudni? :)
2015. jan. 29. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
bicolor, salarias, valentini, hexanthenia, fridmani, parasema, hemicyanea, puellaris, okinawae, rainfordi. Meg egy olyan ajakoshal, aminek nem tudom a nevét és egy olyan pseudochromis, aminek narancssárga a teste és kék a háta, és 3db ocellaris, meg néhány calcinus remeterák.
2015. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30-60 litereseim vannak: guppik, neonok, törpe páncélosharcsák
2015. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Katoonene ***** válasza:

1, 360-as édesvízi, kis/közepes (max 5 cm ig) halrajok, növényekkel, pár nagy csiga+csigaevők, 1-2 kagyló, páncélosok, csíkfélék, algázók, pár garnéla, élőnövényzet---->alig 1 hetes az akvárium így nem adok róla képet, amíg "kopasz"


2, bruttó 250 literes terrárium amiből van 100 liter nettó úszótér, benne kis bujkálóval (így mondjuk csak 98 liter az úszótér) víz fölé helyezett kimászó ami a kilépőt nem számítva 40X20 cm alapterületű, 2db 5 cm-s ékszerteknőssel----->Képet max privátban

2015. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy királypitonom kb olyan 80-90 cm meg egy gabona siklóm kb 120 cm lehet.
2015. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagy terkóm egy hím szakállas agámával; és van egy akváriumom kistestű halakkal(neonhalak, guppyk, plattyk, kisebb fajta harcsák stb); valamint van még egy(szerintem kicsit nagyobb)akváriumom 2 darab axolotl-lal!
2017. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy aksim, két axolotl van benne. Van egy másik is, három xifóval, egy plattyval és két márványos gőtével.


Terráriumaimba pedig: Az egyikbe egy szakállas agáma, a másikba egy zöld leguán.

2018. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!