Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Öt napja raktam a halat az...

Pálma.00 kérdése:

Öt napja raktam a halat az akváriumba. Másnapra meghalt a harcsa és a dánio. Hoztam másik harcsát aminek eddig semmi baja nem volt de ma egész nap csak vadul uszkál, keresgél és kiakar ugrani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Valami nem stimmel neki a víz minőségét illetően. De nyugodj meg, a halkereskedő csak örül ennek.
2015. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

mekkora az akváriumod?

volt-e járatva 3 hétig üresen?

milyen a szűrő?

2015. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
A vízben jelenlévő ammónia lehet a gond, esetleg nitrit. Gyorsan cseréld le a víz 50%-át, állot vízre. Az előző kérdésekre még leírhatnád a választ, mert a vízcsere csak tüneti megoldás.
2015. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pendulum92 ***** válasza:
85%
Alapszabályt, ha elpusztul egy hal, nem rohanunk a következőért, hanem kiderítjük az okát.
2015. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szóló(k)hoz,és én csak azt tudom kérdezni,hogy hány literes az akid,és mennyi hal van benne.
2015. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!