Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valahogy meg lehet gátolni,...

Jucinene kérdése:

Valahogy meg lehet gátolni, hogy szaporodjanak a kakadu sügerek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd? A közös akváriumba az ikrákat valószínű valaki úgy is megfogja enni :)
2015. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajó, köszi:)
2015. febr. 4. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, mert ez annak a jele, h rendbe van vized, jól érzik magukat a halak. :)
2015. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó rendben van meg minden, de nem tom h mit kell kezdeni a kicsikkel-.-"
2015. febr. 4. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sügereknél örök probléma, nem tudsz nagyon mit csinálni, én felhagytam a tartásukkal ez miatt, nem tudtam mit kezdeni a rengeteg utóddal.


Ha csak hímeket tartasz akkor verekednek, ha csak nőstényeket azok attól még az ívási idő alatt bolondok, védik a fészket, csak mivel nincs hím nem lesznek kishalak.

Elsőre próbálj helyet találni a kishalaknak, utána meg válts halfajt vagy szabadulj az egyik nemtől.


Más lehetőség nagyon nincs, nekem nem volt gyomrom a kicsiket szanálni, sokan kinyiffantják a kicsiket.

Szaporábbak mint bármelyik elevenszülő.

2015. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!